Levent Şubemiz Hakkında Genel Bilgiler
Hoş Geldiniz

Dünya Dilleri Merkezi Levent Şubesi

Levent Şubesi
Dünya Dilleri Merkezi Levent Şubesi kurumsal ve bireysel çözümler için hizmetinizde. TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, TOEIC ve YDS hazırlık derslerinde sınav teknikleri ve içeriklerine hakim tecrübeli eğitmenler, yabancı dil programlarında kısa sürede konuşma becerisi kazandıran Türk ve yabancı hocalar ile sınav hazırlık programlarında ve iş dünyasına özel yabancı dil eğitimlerinde kalite ve güvenin adresi.
Beşiktaş Şubemize Online Kayıt Olun
 • haftasonu haftaici ders

  Hafta Sonu Dil Eğitimi Programlarımız
   Günler Saatler Haftalık Ders Saati Kur Süresi
   Cumartesi - Pazar 10:00 - 13:00  6 2,5 ay
  Cumartesi - Pazar  13:00 - 16:00  6 2,5 ay
  Hafta İçi Dil Eğitimi Programlarımız
   Günler  Saatler  Haftalık Ders Saati  Kur Süresi
  Pazartesi - Çarşamba 19:00 - 21:30 6 2,5 ay
  Salı - Perşembe 19:00 - 21:30 6 2,5 ay
  Pazartesi - Salı - Perşembe 17:00 - 19:00 6 2,5 ay
   Pazartesi - Çarşamba 10:00 - 13:00  6 2,5 ay
   Salı - Perşembe 10:00 - 16:00  6 2,5 ay
   Pazartesi - Çarşamba 13:00 - 16:00 6 2,5 ay
 • 6 kur sistemi

  Kurumumuzda eğitim koordinatörlerimizin eşliğinde yaptığımız detaylı bir seviye tespit sınavı sonucunda seviyenize uygun sınıflara yerleştirilirsiniz.

  Dünyada da en çok kullanılan 6 kurluk eğitim sistemini kullanmaktayız. Her bir kur maksimum 6-12 kişilik özel gruplarda 60 ders saatinden oluşmaktadır. Kur süreleri, programların yoğunluğuna bağlı olarak 2,5 ayda tamamlanmaktadır.

  Eğitimlerimiz Hafta içi sabah, hafta içi öğlen (Ekonomik Program), hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması mevcuttur.

  Kur boyunca mini sınavlar, kur ortasında ara sınav, kur sonunda da bitirme sınavı uygulanır.

  DDM, devamsızlığı %10’u geçmeyen ve ödevlerini eksiksiz yapmış olan öğrencilere başarısız oldukları takdirde "ücretsiz tekrar hakkı" sağlar.

  Bir dilin en iyi, o dilin sahibinden öğrenebilirsiniz, ancak, eğitimli ve diplomalı olması şartı ile...

  DDM bu ilkeden yola çıkarak, bütün öğretmenlerini diplomalı seçer ve bu diplomaları öğrencilerin görmesi için ofislerinde de sergiler, öğretmenlerin özgeçmişleri titizlikle incelenir ve araştırılır.

  Ayrıca büyesinde eğitim kalitesini arttırmaktan ve geliştirmekten sorumlu eğitim müdürleri bulunur.

  Sadece öğretmenlerin iyi olması, bir dil okulunun iyi olması için yeterli değildir. Aynı zamanda Türk personelinin de özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır.

  Tüm istek ve sorunlarınızla bire bir ilgilenilir. Kantin görevlisinden müdüre kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz tamamlanması için çalışır. Çünkü bizim için en değerli referans mezun olan öğrencilerimizdir.

 • kampanya ozelders

  Çeşitli sebeplerden dolayı grup eğitimlerimize katılamayan kişiler için dil eğitimi ve sınav programlarına yönelik kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

  Amaç:

  Bireylerin öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel yabancı dil eğitimi vermek.

  Kimler Katılabilir?

  Kendi zaman, okul veya ve iş programına uygun ders almak isteyen tüm kişiler.

  Eğitim Detayları:

  Eğitim; öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır.

  Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

  Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun metot, kaynak ve program belirlenir.

  Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

  Yöntem:

  Dil öğreten bir kurum olarak, öğrenim sürecine bakış açımız, sektörün şu anki "ÖĞRETME" merkezli yaklaşımının aksine "ÖĞRENME" merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayız. Dil öğrenmede MORAL ve MOTİVASYON unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz.

  İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz. Bu nedenle eğitimlerimizi DİNLEME, GÖRME, YAZMA, HİSSETME ve KONUŞMA aktivitelerini, kişiye veya gruba özel bir biçimde uygun oranlarda harmanlayarak hazırlamaktayız.

 • 8 dil resim

  Dünya Dilleri Merkezi olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Çince ve Yabancılar için Türkçe eğitimleri veren dil okulumuz kaliteli ve özgün eğitim anlayışıyla size dünyanın kapılarını aralamaktadır.

  Dünya Dilleri Merkezi alanında uzman, tecrübeli ve formasyon eğitimi almış Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerine öğrenme garantisi sunuyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizi arayabilirsiniz.

 • sinav hazirlik resim

  Türkiye genelinde skor garantisi ile öğrencilerini İngilizce akademik sınavlarına hazırlayan tek dil okulu olma özelliğimiz vardır. Hedeflenen puanı % 92 oranla kazandırma yeteneğine sahibiz

  Hafta sonu, hafta içi grup eğitimleri ve birebir kişiye özel programlar düzenleyerek, öğrencilerimize kalıcı sınav teknik ve taktiklerini aktarmaktayız.

  Sınav programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Pendik ve Ataşehir şubelerimizi arayabilir eğitim danışmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  Eğitim danışmanlarımız TOEFL - IELTS - TOEIC - SAT - YDS - GMAT - GRE - PTE - PROFICIENCY ve uluslararası ve yerel akademik İngilizce ve diğer lisan sınavları hakkında her sorunuzu cevaplayacaktır.

 • ogrenme garantisi

  Öğrencilerimiz alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerden oluşan güçlü eğitim kadrosu ile eğitimlerine başlarlar. Öğrencilerimiz seviye tespit sınavının ardından seviyelerine göre homojen sınıflara yerleştirilir. Bu sınıflarda öğrenci sayısı 6-12 arasındadır. Ayrıca eğitimler ders dışı aktivitelerle desteklenir.

  Speaking Club
  Video Club
  Cinema Club
  Sınırsız Öğrenme
  Ücretsiz Kur Tekrarı

  Kur sonunda yapılacak olan final sınavından yeterli puanı alamayan öğrenciler istekleri doğrultusunda ya kura tekrar başlar ya da eksik olan konular tekrar edilebilir.

  (Bu haktan devamsızlığı %10'un üzerinde olan öğrenciler faydalanamaz.)

  Başarı Bursu

  Kur sonunda yapılacak olan final sınavında 90 puanın üzerinde not alan öğrenciler %10 indirim hakkı kazanır.

No Internet Connection