Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda TELC'e Hazırlanın.

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla TELC Kursu

TELC Sınavına Akademik Başarısı Tescilli Öğretmenler İle Hazırlanın

Almanca TELC sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Yazılı bölüm 2 saat 30 dakikadır. Sözlü sınav başlamadan önce 20 dakika hazırlık süresi vardır. Sözlü sınav, yazılı sınavla aynı günde veya başka bir günde yapılabilmektedir.

Almanca TELC Sınavı Hazırlık Kursunun İçeriği

TELC sınavına yönelik eğitimlerimiz gireceğiniz TELC A1, TELC A2, TELC B1, TELC B2, TELC C1, TELC C2 seviyelerine uygun olarak hazırlanmaktadır. TELC özel derslerin içeriği Genel Almanca, dil bilgisi, gramer tekrarı, kelime bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme etütleri bu eğitimlerin yanısıra sınav tekniği içermektedir.

Almanca TELC Kurs Sistemi

TELC hazırlık eğitimleri birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir. Eğitimler yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında TELC sınavında hedefiniz olan diploma seviyesine ulaşmanız için özel olarak hazırlanır. Kursun süresi STS sınavı sonrasında belirlenir ve işlenecek toplam ders saati ve eğitim içeriği öğrencimizle paylaşılır.

Eğitimlerin gün ve saatleri öğrencimizin belirleyeceği bir program doğrultusunda hazırlanır ve dersler haftalık olarak revize edilebilir. Dersler minimum 2 saat olarak yapılmaktadır. 1 saat ders süresi 50 dakikadır. Haftalık ders saati öğrencinin Almanca bilgisi, sınava girmesi gereken seviye ve süreye göre normal veya yoğunlaştırılabilir.