Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Dil Sınavlarına Hazırlanın.

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Sınav Hazırlık Kursları

Yabancı Dil Sınav Eğitimleri Türk ve Yabancı Öğretmenler İle % 100 Başarı ve Memnuniyet Garantisi

Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL Kursu

TOEFL sınavına hazırlık için en fazla 6 kişiden oluşan özel grup eğitimleri düzenlemekteyiz. Grup eğitimlerimizin yanısıra sizin için özel olarak hazırlanacak bir program ile DDM şubelerinde TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz. Butik eğitim anlayışımızla kalabalık olmayan gruplarda TOEFL Kursu düzenleyerek, katılımcıların okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini akademik düzeyde geliştirme ve sınavdan yüksek skor elde etme fırsatı sunuyoruz.

IELTS Kursu

IELTS sınavına yönelik en fazla 6 katılımcıdan oluşan ve her katılımcının hedefine yönelik verim alabileceği grup dersleri ya da bireysel hazırlık dersleri düzenlemekteyiz. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturmamaktayız. Birçok kursta karşılaşılan 12 ya da 15 kişilik gruplarda yürütülen genel dil eğitiminin aksine, maksimum 6 kişiden oluşan özel gruplarda IELTS hazırlık eğitimi vermekteyiz.

TESTDAF Kursu

Dünya Dilleri Merkezi Almanca TESTDAF hazırlık eğitimi programına katılacak olan kişiler hedeflediği puana başarılı bir şekilde ulaşabilir. Almanca TESTDAF Kursu eğitim sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

TELC Kursu

TELC hazırlık eğitimleri birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir. Eğitimler yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında TELC sınavında hedefiniz olan diploma seviyesine ulaşmanız için özel olarak hazırlanır. Kursun süresi STS sınavı sonrasında belirlenir ve işlenecek toplam ders saati ve eğitim içeriği öğrencimizle paylaşılır. Eğitimlerin gün ve saatleri öğrencimizin belirleyeceği bir program doğrultusunda hazırlanır ve dersler haftalık olarak revize edilebilir. Dersler minimum 2 saat olarak yapılmaktadır. 1 saat ders süresi 50 dakikadır. Haftalık ders saati öğrencinin Almanca bilgisi, sınava girmesi gereken seviye ve süreye göre normal veya yoğunlaştırılabilir.

Almanca YDS Kursu

Dünya Dilleri Merkezi, Almanca YDS sınav hazırlık programlarında Türkiye'nin en başarılı dil okulları arasındadır. 2003 yılından bugüne olan deneyimli öğretmen kadromuzla Almanca YDS kursu düzenliyoruz. YDS kurslarımızda deneme sınavları, güncel kaynaklar, video ders, etüt desteği, interaktif eğitimin yanı sıra YDS teknikleri üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. YDS Kurslarımıza ön kayıt yaptırabilir, detaylı bilgi için şubelerimize ulaşabilirsiniz.

TOEIC Kursu

Dünya Dilleri Merkezi’nde TOEIC Kursu 10 veya 12 kişilik gruplarda yürütülen genel dil eğitiminin aksine, kalabalık olmayan gruplarda kişilerin bireysel dil becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturulmaz.

PROFICIENCY Kursu

Üniversitelerin İngilizce hazırlık atlama, hazırlık bitirme ve yüksek lisans kabul sınavlarına yönelik en fazla 6 katılımcıdan oluşan grup dersleri veya birebir özel ders programları hazırlamaktayız. Genel olarak 12 ya da 15 kişilik gruplarda yürütülen dil eğitiminin aksine, maksimum 6 kişilik özel gruplarda PROFICIENCY Kursu düzenleyerek öğrencilerimizle birebir ilgilenme olanağı yaratmaktayız. Bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturmamaktayız.

GRE Kursu

GRE eğitimlerimiz hafta sonu ve hafta içi grupları şeklindedir. Talep edildiğinde istenilen gün ve saatler içerisinde iş ya da eğitim hayatınıza uygun olarak birebir özel derslerde programlamaktayız. GRE Kursu katılım öncesinde seviye tespit sınavı düzenlemekteyiz. Yapılacak olan seviye tespit sınavı sonrasında uygulanacak olan program öğrencimizle paylaşılmaktadır.

GMAT Kursu

GMAT hazırlık eğitimi programlarımız birebir özel ders şeklinde olup öğrencinin İngilizce eğitim düzeyi test edilip belirlendikten sonra kişiye özel işitsel ve görsel eğitim yöntemleri kullanılarak hazırlanmaktadır. GMAT sınav teknik ve taktikleri üzerine uygulanan program öğrencinin çözüm becerisini geliştirmekle birlikte pratikte akıcı olması sağlanmaktadır.

SAT Kursu

SAT (Scholastic Aptitude Test) katılımcıları için SAT Kursu. SAT hazırlık eğitimi öncesinde kelime, gramer, okuma, yazma ve matematik soru çözme becerilerinizi detaylı bir şekilde test ederek belirliyoruz. Yapılacak olan seviye testi sonrasında hedeflediğiniz puana göre kaç saatlik SAT hazırlık eğitimi alacağınızı ve sınav hazırlık programının işleyişi hakkında bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

PTE Kursu

PTE Akademik sınavı hazırlık eğitimlerimizin süresi, katılımcının genel kelime bilgisi, gramer, okuma, yazma ve konuşma becerileri detaylı bir şekilde test edilerek belirlenmektedir. Yapılan seviye testi sonrasında kişinin kaç saatlik PTE hazırlık kursu alacağı belirlenmektedir. Dünya Dilleri Merkezi PTE hazırlık eğitimlerini ön hazırlık ve sınava yönelik teknik hazırlık olmak üzere 2 şekilde desteklemektedir. Seviye belirleme testinin sonucunda eğer kişinin İngilizce eğitim alt yapısında eksikler olduğu anlaşılırsa, ilk önce bu eksikler tamamlanır.

IELTS Life Skills A1

Alanında uzman öğretmenlerimizle İngilizce A1 Aile Birleşimi sınavına hazırlanabilir, sınava katılarak başarı elde edebilirsiniz. DDM danışmanlığında sınav başvurunuzu gerçekleştirerek bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Almanca Aile Birleşimi Kursu

Aile birleşimi kursları, halihazırda Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına gitmek isteyen ve bunun için Aile Birleşimi A1 Start deutsch 1 sertifikasına ihtiyaç duyanlara yönelik kurslar. Aile birleşimine yönelik kurslarla öğrencilerimizi iki aşamada Start Deutsch 1 sınavına hazırlıyoruz.

YÖKDİL Kursu

YÖKDİL sınav hazırlık eğitimlerimiz maksimum 12 kişilik özel gruplarda ya da istediğiniz gün ve saatlerde birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir.

Programı yürüten hocalarımız Türkiye çapında bilinen akademik başarısı tescilli öğretim üyelerinden oluşmaktadır. YÖKDİL sınavına İstanbul'da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizde hazırlanabilirsiniz.